kuros_tasarim

Biz Kimiz ?

Kuros tasarım bünyesinde, mimari maketi ve mimari maketin gerekliliği olan cnc router, lazer kesim makinesi ve 3d yazıcı gibi ekipmanları barındıran aynı zamanda iç mimarlık için gerekli olan yenilikçi ve kaliteli ekipten oluşan, sektör içinde uygun fiyat, hızlı üretim ve yüksek kaliteyi benimsemiş bir firmadır.

Gelişen ve değişen dünyada, maket üretimi altyapımızı, bu gelişim süreciyle doğru orantılı bir şekilde, son teknoloji üretim ekipmanları ile desteklediğimiz gibi iç mimari tasarım alanındaki çalışmalarımızı da bu düşünce yapısı ile geliştirip günümüz estetik anlayışı dışına çıkmadan, pratik ve işlevselliği bir arada kullanarak mimarlık firmaları, müteahhit firmalar, belediyeler, devlet kurumlarına ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Çalışmalarımıza gösterdiğimiz hassasiyet, yukarıda belirttiğimiz prensipler ve kalite doğrultusunda olsa da, biz ekip olarak yazımızın giriş ve gelişme paragrafları kadar sıkıcı değiliz . Bizimle çalışmaya başladığınızda özgüvenimizin verdiği güvenceyle sizlere kaliteli tasarımlar ve hizmetler sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bursa, İstanbul, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye de inşaat ve konut sektöründe mimari maket, model çalışmalarına yoğun biçimde devam eden firmamız KUROS TASARIM olarak çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

KUROS TASARIM EKİBİ

EKİBİMİZ

</p>
<h5>Berna ÖZDEN</h5>
<p>

Berna ÖZDEN

İç Mimar & Şirket Ortağı

</p>
<h5>Fatih AKYÜZ</h5>
<p>

Fatih AKYÜZ

Satış-Pazarlama & Şirket Ortağı

</p>
<h5>Bora KAYAARDI</h5>
<p>

Bora KAYAARDI

Heykeltraş & Maket Sorumlusu

</p>
<h5>Mümin ÇAĞLAYAN</h5>
<p>

Mümin ÇAĞLAYAN

İnşaat Müh. & Proje Sorumlusu

</p>
<h5>Seda ORHAN</h5>
<p>

Seda ORHAN

İç Mimar & Proje Detaylandırma

</p>
<h5>Bora KOCAMAN</h5>
<p>

Bora KOCAMAN

Maket Detaylandırma